Logo Zajkowska FH Zajkowska

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FH Zajkowska
ul. Handlowa 1
Białystok

E-mail: fh.zajkowska@neostrada.pl

tel./fax. 085 745-50-29
tel. 085 745-59-10

rzetelna firma - logo

Blachy


Blachy ocynkowane

Blachy ocynkowane powstają ze stali poddawanej procesowi cynkowania ogniowego. Powstała w jego wyniku powłoka cynkowa nadaje stali lepsze parametry techniczne i większą wytrzymałość. Blacha ocynkowana jest nie tylko trwała i odporna na uszkodzenia, ale też ma ciekawszy i bardziej estetyczny wygląd. Ma ona szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu i budownictwa. Produkuje się z niej np. blachy trapezowe na dachy, części samochodowe, elementy rur i izolacji, blacha ocynkowana jest również wykorzystywana do produkcji drzwi, sprzętów domowych oraz wielu innych wyrobów z naszego otoczenia.

Blacha czarna

Jednym z popularnych wyrobów hutniczych są również blachy czarne. W zależności od sposobu obróbki mogą one przybierać różną formę, a także wykazywać się różną jakością, właściwościami mechanicznymi i ceną. Na przykład blacha czarna ocynkowana wykorzystywana jest w budownictwie i ślusarstwie. Dzięki ocynkowaniu jest ona trwała i odporna na korozję. Wybierając naszą firmę, mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo przy wyborze blach.

Blacha aluminiowa

To rodzaj blach wytwarzanych ze stopów aluminium. Po powleczeniu warstwą ochronną mogą być one wykorzystywane w roli pokryć dachowych. Wytwarza się z nich m.in. blachodachówki oraz inne lekkie pokrycia blaszane. Inne atuty dachów z blachy aluminiowej to odporność na korozję i działanie wiatru oraz duże walory estetyczne. Jest to też produkt ekonomiczny i łatwy w montażu, a do tego ekologiczny, poddawany recyklingowi. Warto rozważyć zakup blachy aluminiowej jako materiału na trwałe i estetyczne pokrycie dachu.